Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsög ehet...

Dzsungáriai törpehörcsög ehet almát ugye?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert megoszlik a véleménye mindenkinek... Nagyjábol tudom mit nem ehet de azt is leírnátok részletesen?

Válaszokat előre köszönöm.


2012. jan. 16. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Trópusiakat meg keményítőset nem ehet. (értem itt mondjuk a narancsot és a krumplit)


Én az enyémnek adok pl.: körtét, almát, barackot, paprikát, paradicsomot, uborkát, sárgarépát, pici dinnyét, szőlőt.

2012. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehet:alma,rèpa,uborka,paprika,paradicsom,saláta,lóhere,kákics,banán,körte,szilva barack,eper,fōtt krumpli,szárított hal,aszalt gyümölcs


Nem ehet: semmilyen K betūs ètelt pl:káposzta,karfiol, cèkla,padlizsán,cukkini


A kukori át viszont eheti!

2012. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Ehet almát:)
2012. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Nem ehet: semmilyen K betūs ètelt pl:káposzta,karfiol, cèkla,padlizsán,cukkini" :D Érdekes, de azért ment mindenkinek a zöld kéz!:) köszi.
2012. jan. 16. 16:41
 5/6 anonim válasza:
Lehet mindent adni neki, csak magas illóolaj-tartalmút (hagyma, citrusfélék) ne. Nekem elég sok volt, mindent kaptak, krumplit is beleértve, semmi bajuk nem volt tőle. (nem releváns, de ha kicsi a légtér, karfiolt és hasonlókat csak módjával, mert igen jó szaguk lesz tőle.:) )
2012. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 macskerde válasza:

almát igen!!

de krumplit csak főve add oda neki!

2012. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!