Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányokat csak csutka...

Klonka Sára kérdése:

A patkányokat csak csutka almon vagy forgácson is lehet tartani? Ha lehet forgácson akkor abból milyenen?

Figyelt kérdés
létszi írjatok
2012. jan. 17. 14:16
 1/5 A kérdező kommentje:
léci írjatok!!
2012. jan. 17. 14:16
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet forgácsot tenni alá, mindegy milyen típusú, csak lehetőleg kevésbé poros legyen.

Egyébként "légyszi" :)))

2012. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem forgácson van, hol almaillatún hol szagtalanon.
2012. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Légyszi sem helyes, de szerintem nincs is helyes írásmódja.


Nekem is volt illatos meg minden flancos forgácsom, el is kapott az egyik patkány valami nyavalyát az egyik adagból - a másik nem - , 4000 ft volt a kezelése. Ekkor átálltam a csutka alomra. Azóta csak azt kapott, kivéve most, mert nem volt rá pénzem. Megint vakarózik, megint sebes. Szóval soha többet alá forgács, valamiért nem bírja a bőre. De a másik 13 patkány bírja, csak a legnagyobb nem. Laktak már szalmán is, vegyesen keverve is, mindenféle kombinációban. Akármire rárakhatod, csak poros ne legyen, meg legyen friss illata (ne legyen dohos, ezt az illatosítottokon is észreveszed.)

2012. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Orsii7 válasza:

Az igaz h a légyszi nem értelmes de a légyszives szóból ered tehát az a helyesebb!:D

Egyébként forgácson kell őket tartani csak akkor ajánlott az a lom ha a forgácsra alergiásak mert az is megeshet.:) Mert az alom könnyen felsértheti a talpaikat.:)És ezért inkább forgács ajánlott!:D

2012. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!