Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi ételt adjak a kis...

Mennyi ételt adjak a kis hörcsögömnek?

Figyelt kérdés

Csak holnap fogom megkapni, de mondanom sem kell hogy mennyire várom.

Végülis a kérdésem szerintem egyértelmű. Gyümölcs zöldségeket szeretnék majd magvakkal keverni ls azt adni neki. De mennyit?

Valami jó kis höri név?


2012. jan. 24. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Arnold
2012. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak picike hörinek szánt tálak, na abba annyit, amennyi belefér. Nevet pedig az érkezése után adhatsz neki attól függően, milyen személység. :)
2012. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két kanál. És az enyémet Bütyöknek hívták. :)
2012. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írtam már egy másik kérdésre, milyen nevű hörmenjeink voltak, nézd meg!
2012. jan. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amikor anno én vízipatkányt tartottam egy maréknyit adtam be neki zabálni.Nem nagy dög ne adj sok zabát neki!!!!

Amúgy hamar kipurcannak sajnos :(

2012. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mindent meghámozok neki és nálam egy hörcsög adagja:

1 cikk alma, 1 karika uborka, egy pici darabka sajt, egy fél salátalevél, 1 karika sárgarépa, egy cikk paradicsom, 1 szem szőlő, 1 cikk körte...stb.

Tehát kb. így osztom fel és igyekszem minél változatosabban adni neki mindenből egy picit, hogy ne legyen neki unalmas az étrendje. És hozzá pedig egy kis marékkal teszek a vitaminos hörcsögnek való magkeverékből...stb. Néha kiegészítem 1 fél darab keksszel és 1 szem dióval...stb.

Höri nevek, amik nekem nagyon tetszenek: Maszatka, Falatka, Mocorka, Tötyike...De szerintem az legyen majd neki a neve ami őt jellemez majd.

2012. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én annyit adok, hogy tele legyen a tálja így kiválogatja azt amit épp kíván. Ajánlatos olyan eledelt venni neki, amiben vagy 5 vagy többféle mag, én kb hetente töltök még a táljába, de emellett fontos, hogy adj még neki lédús gyümölcsöket, amelyek nem tartalmaznak felfújási tüneteket előidéző anyagokat.Ilyeneket adj neki: Mogyoró, répa, alma, dió, száraz napraforgómag, uborka, saláta...

Hát az 1 hörim neve Muri a mostanié pedig Kegonc. :D

2012. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az "igényes" válaszokat :).

Volt már hörcsögöm 5 éves koromban, de most úgy éreztem hiányzik az életemből (12 éves vagyok).

Igyekszem majd változatos ételekkel táplálni ;).

Én a Hami névre gondoltam ami nekem tetszik. :D

2012. jan. 25. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!