Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöket lehet vízbe tenni?

A hörcsögöket lehet vízbe tenni?

Figyelt kérdés

Gondoltam már rá, hogy milyen lenne, ha vízbe raknám őket, és most félre ne értsetek, mert nem állatkínzásról van szó. Ezért meg is szeretném kérdezni, hogy mi lenne ha vízbe raknák egy hörcsögöt. Tudna benne úszni, lélegezni, vagy egyéb dolgokat csinálni, és nem fulladna, vagy merülne le?


Remélem válaszoltok, és előre is köszönök mindent!


2012. febr. 17. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kapálózna, és mivel könnyű kis állat, nem süllyedne el könnyen. De a hörcsög nem úszásra lett teremtve, úgyhogy tényleg kínzás lenne neki.
2012. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne tedd vízbe, a hörcsögök nem szeretnek fürdeni. Lélegezni meg végképp nem tudna a vízben. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan???? Emlősállat, akinek tüdeje van, nem pedig kopoltyúja. Hagyd békén,mert csak bepánikol, az pedig már állatkínzás, akárhogy is nézzük.
2012. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Láttam már hörcsögöt úszni, úgyhogy biztos tudna.

Az, hogy mi értelme van, azt nem tudom, egyébként se nagyon ajánlott az ilyesmi.


Ha mindenképp vízbe akarod tenni, azt javaslom annyiba tedd ami még nem lepi el, leér a lába.


Tisztálkodásra ott van nekik a homokfürdő, abba biztos nem fullad bele.

2012. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát...Nem hiszem hogy élvezné, de ha minden áron vízbe szeretnéd tenni, akkor egy lavórba engedj nagyon pici vizet mondjuk úgy 0,5-1 cm-ig...De utána mindenképp szárítsd meg!!!Sok sikert.:-)
2012. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint látod nem fullad bele:

http://www.youtube.com/watch?v=zJN5F7rzY8w

De nem azért 'úszkál',mert élvezi hanem,mert küzd az életért.Én nem tenném vízbe,ha azért kell megfürdetni,mert belemászott valami vagy hasonló akkor langyos vízes ronggyal áttörölgetném.

2012. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és ígérem, hogy nem fogom vízbe tenni. Nekem az egyik legfontosabb, hogy jól érezzék magukat. Mind az össze válasz hasznos volt amúgy, úgyhogy kaptok mind egy hasznos válasz gombot.


+ Köszönöm a gyors választ!

2012. febr. 17. 20:35
 7/8 anonim válasza:
őőőő..most nem fogok kamuzni de tényleg.. 4 éve voltak hörcsögeim és szeretetből megakartam fürdetni őket hátha jól érzik magukat majd tisztán..na igen ám.. az akváriumba amikor még ott tartottam őket annyi vizet tettem amiben tényleg nem gondolná az ember hogy megfulladhat..kábé az állatka lábának a negyedéig ért a víz.. 30mpre szaladtam ki a konyhába és mire visszaértem az állatka elhasalt és megfulladt..nagyon sírtam és többet nem volt semmilyen házi állatom..ez az én történetem és tényleg igaz visszagondolva elég borzasztó lehet szegénynek :S
2012. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Woow ***** válasza:

Szia! A höri víz alatt nem tud lélegezni e biztos. ( :D )

Háát..ha feltétlenül szükséges.. rakd, csak azért figyelj rá. :)

2012. febr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!