Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez jó lenne a nyuszinak?

Ez jó lenne a nyuszinak?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,így csak az erkélyre tudom kiengedni ha jó idő van.(Nem 40fok persze.) Nagyon szokta élvezni,de egy rokonom most költözött kertes házba,jó nagy udvarral,van füves része is.Arra gondoltam,hogy csinálnánk neki ott egy kis elkerített részt.

Miből kéne ezt megcsinálni?Olyanra gondoltam ami nem ketrec,hanem bemennék vele én is.:D Meg kb ez egy 15perces utazás lenne,ez nem lenne a nyuszinak gond ugye?


2012. febr. 27. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért akarod mindennap elvinni máshova?

Ha akartok valamit neki, akkor 1 méter magas kell legyen. A föld alatt is kell folytatódnia fél méter mélységig a rácsozatnak. Kell legyen teteje is.

2012. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és kell legyen benne árnyékos hely. Illetve gondoskodnod kell az oltásáról is.
2012. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem akarom mindennap vinni.Csak néha.Gondoltam örülne,ha nem csak itt az erkélyen meg a lakásban szaladgálhatna,hanem a fűben is.:)

Árnyékos hely van,oltani meg mindig szoktam.:)

2012. márc. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!