Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy lány és egy fiú...

Van egy lány és egy fiú hörcsögöm kb 3 hónaposak kis koruktól kezdve együtt vannak nem bántsák egymás de valamelyik nap észre vettem hogy a lány hörinek a két első lábánál és a hasánál nincs szőre és kicsit piros a bőre mitől lehet ez seggitsetek?

Figyelt kérdés
Normálisan takarítom a helyüket rendszeresen kapnak kaját friss zöldséget gyümölcsöt magkeveréket eddig nem vettem észre hogy bántórák volna egymás.
2012. márc. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy te nem vetted észre, biztos hogy bántották egymást és attól van ez!

Már régen külön kellett volna őket választani, mert a hörcsögöket nem szabad párban tartani!! Ráadásul, fiút tartasz lány mellett, akkor még az is lehet, hogy szaporodni fognak vagy már meg is történt, erre nem gondoltál??? Mit csinálsz majd a kicsikkel, őket is egyben fogod majd később tartani??

Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen?

2012. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Én sem értem, hogy valakinek hogyan lehet ennyire kevés sütnivalója.
2012. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azonnal szedd szét őket!
2012. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most először is, a hörcsögöket lehet együtt tartani, ha nem bántják egymást, de ha nem akarsz kicsiket, ne tarts kettőt!


Másodszor meg, tanulj már meg legalább írni rendesen!

bántják

segítsetek

bántották

2012. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kirilla14 válasza:
Gyerekek nem szídni kell! a Tapasztalatlan höritartók nem tudhatják.... sajnos ma az eniyim is szerzett egy sebet azonnal külön vettem őket...
2012. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!