Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Interneten keresztül tudok...

Interneten keresztül tudok rendelni valahonnan fapelletet, viszonylag olcsón, vagyis hogy meg is érje?

Figyelt kérdés
Sajna nem találok sehol, ahol meg lenne, oda nem tudom mikor tudunk elmenni... :/ Szóval már arra gondoltam, utánajárok, hátha esetleg házhoz tudom hozatni valahonnan...

2012. márc. 7. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

én innen rendelte ma nyuszimnak szállítót de nekem nem kihozták hanem tesóm pesti és személyesen átvette... nem tudom neked ez a megéri kategóriába tartozik-e de én ezt találtam mikor keresgéltem

és van egy szegedi [link] de itt nem tudom hogy csak szeged környékére vagy mindenhova szállítanak.e

remélem tudtam segíteni :)

2012. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszike! Trópusból szerintem nem hoznak ki 15 kilót, most meg nem tudtunk bemenni, mert zárva volt. Viszont megvettem drágán a Fressnapf-ban a pelletet, és másnap kiderült hogy árulnak a Corában is! Persze jóval olcsóbban. Én meg vettem amott 10 kilóval... :/
2012. márc. 18. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
én tescoba vettem 1300 ért 15 kilót, megkérdeztem az állatkereskedésbe és aztmondták tök ugyanaz mint amit univerzális alom néven árulnak 800 ft ért 3 kilósan
2012. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jó tudom hogy az nem rendelés:D csak gondoltam mondom hátha
2012. márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én pont a corába vettem hogy majd az jo lesz míg rászokik az alomtálcára de sztem kukoricát darálhattak bele és a drága nyuszikám meg azt eszi ... -.- hiába van ott a széna .. én a trópusba vettem a 4kilósat 1090 elötte de azt nem akartam elpazarlni :D

am ti milen szénát adtok neki ?? mert én panzisat vettem és abbol kb 5szálat ha megeszik van itthon ilyen házi széne de azt nem tudom rendszeresen beszerezni neki így nem tudom milyet vegyek ... :D

2012. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amikor március elején eljutottam a szegedi nagy Tescoba, addigra szerintem már nem is volt kirakva. Pedig kétszer bejártam az egészet. :( Több helyen is kerestem a pelletet, de például ahol én lakok (Kiskunhalas) nem is találtam sehol. Mindenképp Trópusból érdemes Szegeden venni, de mi sajnos csak hétvégén járunk arra, és akkor az zárva. A Corás pellet ezek szerint vacak? A Fressnapf-osat én picit drágának találom, hiszen mégiscsak "fogyóeszköz". :) Utolsó válaszoló! A megfelelő szénát én már vadászom egy ideje, most épp a Fressnapf-ban vettem. Az én malackám azt a szénát eszi ami előtte van. :) Persze biztos van amelyiket jobban, van amelyiket kevésbé, de azt annyira nem figyelem... Utántöltöm ha fogy és kész. :)
2012. márc. 21. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért még annyira ne ma vacak kategóriába tartozik de nem nagyon tetszik hogy megeszi a nyuszim semmi baja nincs tőle az étvágya határtalan :D as fressnapf.osról hallottam hogy az jó majd énis akkor olyat veszek mert nem tudom hogy a malacoknak mennyire kell fogat koptatni de a nyusziknak kell és ezért szerintem annyra nem mindegy hogy megeszi vagy nem :D a trópusnak meg igen szűkös a nyitvatartása de pl most szombaton 2ig nyitva lesz bár nem tudom hogy milyen sűrűn jársz szegedre :D
2012. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!