Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy törpe nyulam 1 évig...

Van egy törpe nyulam 1 évig egyedül volt, most vettem neki egy oroszlánfejű nyúlbarátot, de nagyon veszekednek. Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen neműek?
2012. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonos nemüek?

Ha igen akkor 1-2 hétig minimum ragd őket úgy, hogy tudják egymást szagolni de ne tudjanak egymáshoz átmenni.

Majd később próbáld meg őket összerakni! :)

2012. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindkettő lány.
2012. márc. 22. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de 95% hogy buktad..azonos neműek,főleg lányok nem jönnek ki egymással,ők még területvédők is.külön ketrecbe tedd őket,vagy válaszd el őket úgy h egymás mellett legyenek de legyen köztük pl egy rács amin át szagolhatják egymást,de harapni nem tudnak.ezt csináld egy két hónapig,olyan helyen engedd ki őket együtt ahol a nagy még nem volt,és mindig legyél ott amikor kint vannak,mert a nagy meg is ölheti a kicsit
2012. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
igen válaszd el őket mert énis kaptam 5 megunt nyulat egybetettem őket mert már nem volt hely sehol és egy hét mulva megunták egybást elkezdtek veszekedni kiharapták egymás szőrét meg beleharapdáltak egymás orrába és utánna be se gyógyult ugyhogy levágtuk őket és csináltunk belőlük jó kis babalevest amugy ..................sűltnyulat.......
2012. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Katorcii válasza:
sztem vegyetek még 1 ketrecet és szeparáljátok el őket!! :D
2012. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kis balint11 válasza:
Legalabb hagymasan ettetek meg ?? xD xD
2012. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!