Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most egy-két órája kivittük...

Most egy-két órája kivittük pórázon a 6 hetes nyuszikat és rágcsáltak füvet meg kákicslevelet nem lesz tőle bajuk?

Figyelt kérdés
vagy valami hasmenésük nem lesz ?mert most néztem még bogyóztak de nem laptanak ugyanúgy ugrálnak
2012. márc. 22. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemértem ezeket a kérdéseket!

Megcsinálsz valamit és utána kérdezel?

Amúgy szerintem semmi bajuk nem lesz.

2012. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre tényleg előtte kellett volna gondolnod. Vagy lesz, vagy nem. Nem lehet megmondani. Ha azt tapasztalod, hogy hasmenése van, kezdhetsz parázni és irány az orvos, de sürgősen.
2012. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én mielőtt kivittem a nyuszimat a kertünkbe, előtte megkérdeztem az állatorvost hogy szabad-e, és azt tanácsolta, hogy inkább a szárazabb füvet egye, vagy inkább ne nagyon vigyük ki. De az én nyuszimnak semmi baja nem lett, szóval nem hiszem hogy a tiédnek is lesz, de ha furán viselkedik, vidd gyorsan orvoshoz!
2012. márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már több napja történt ,de nem lett semmi bajuk még hasmenésük sem volt
2012. márc. 26. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!