Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha most veszünk két kis törpe...

Ha most veszünk két kis törpe nyuszit, azoknak jó lesz kint?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha eleve kint voltak akkor igen, akár télire is elég szénával és megfelelö házban kint lehet hagyni.

De ha benti állatok föleg szobai környezetböl akkor még szerintem nem.

2012. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is olyanokat szeretnék nézni amik kint voltak tartva, mert bent nem lehetnek,így télen sem

2012. ápr. 11. 12:49
 3/9 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tudsz valahol Heves-megyében kint tartott kis törpenyuszikat?

(2)

2012. ápr. 11. 12:51
 4/9 anonim válasza:
Azt olvastam hogy a nyulak akkora bundát növesztenek amekkora kell nekik hogy ne fázzanak. Szerintem nyugodtan tarthatod kint, de ahogy az előző válaszoló írta inkább olyat keress ami kint volt.. :)
2012. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 11. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:
A törpenyuszi nem kinti tartásra lett "kitalálva", egyértelműen hobbi állat, szerintem a kinti tartás télen egyáltalán nem megfelelő.Vegyél rendes házinyulakat, őket nyugodtan tarthatod kint egész évben. Ezen kívül törpenyuszit csak megbízható tenyésztőtől szabad venni, nem kisállat kereskedésben, piacon, netről stb.
2012. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen tenyészetből fogom venni a nyulat, szerintük lehet kint tartani.Arra voltam kíváncsi, hogy van e olyan aki kint tartja.
2012. ápr. 12. 14:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát lehetni lehet de szerintem nem túl előnyös, ezek a nyulak nem erre lettek tenyésztve. Nálunk nyáron kint vannak (de éjszakára behozzuk őket azért) és amikor jönnek a hidegek, akkor kizárólag bent vannak késő ősztől tavaszig.
2012. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltunk a tenyésztőnél lefoglalni a nyuszkókat,és a tenyésztő is kint tartja az összes nyuszit, ráadásul előnyösebbnek tartja, mivel friss levegőn vannak!
2012. ápr. 13. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!