Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a nyulambulam?

Miért csinálja ezt a nyulambulam?

Figyelt kérdés
Néz, utána megrezzen, és elkezd ugrándozni meg futkosni.Utána megint néz, és előröl.Boldog?Vagy mi?

2012. ápr. 19. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyúl, ezért. :) Ha ugrál, akkor boldog.
2012. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, szokták ezt csinálni, főleg a fiatal nyuszik, pattognak össze-vissza, jó magasakat, meg kirúgnak közben a hátsó lábukkal, mint a lovak :D. Teljesen normális. :)
2012. ápr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh, én arra gondoltam megvadul vagy valami :D A terrornyúl rettegésben tartott minket XD És igen, kicsike 7 hetes.És pontosan ahogy írtátok kirúg mint egy ló!!
2012. ápr. 19. 23:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy téged néz, elkezd ugrabugrálni, megáll és megint néz téged? Mert ez a játékra hívást jelenti:). Amikor az én nyuszim ezt csinálta, utána szaladtam, ő meg sprintelt vagy 5 kört a szobában ugrándozva:)
2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!