Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Hogy lehet ezt...

Segítség! Hogy lehet ezt megoldani? (vagászgöri)

Figyelt kérdés
szóval a helyzet: van egy görényem, de másik suliba megyek, és magammal viszem, nem hagyhatom a szüleimre.. viszont hétvégenként hazajárnék. ilyenkor pedig hoznám a görimet is. nem tudom hogy ezt lehet e így csinálni... azt tudom még csinálni, hogy nem hozom mindig haza, de néha muszáj lesz. meg lehet ezt így oldani? (szeretném ha mindig mellettem lenne a görim, de ha nem tesz jót neki, akkor ott tudom hagyni)
2012. ápr. 24. 22:20
 1/6 A kérdező kommentje:
remélem érthető ... csak gyorsan írtam mert mennem kell.
2012. ápr. 24. 22:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani! Viszed magaddal :D Ennél egyszerűbb megoldás nincs rá :D
2012. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én majd' egy éve hurcolom magammal. 8 hetes kora óta buszozik, vonatozik, szorgalmi időszakban majdnem minden héten.
2012. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! én is úgy gondoltam , hogy mindig viszem-hozom csak nem tudtam, hogy nem-e viseli meg :) de megnyugtattatok :) még egy kérdés.. mind a két helyen egy ketrece? vagy ezt hogy oldjam meg?
2012. ápr. 25. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen mindkét helyen ketrece,úgy neked is könnyebb.
2012. ápr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm :)
2012. ápr. 27. 14:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!