Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Oroszlán fejű Törpe nyúlhoz...

Oroszlán fejű Törpe nyúlhoz lógófülű törpenyúl tehető egy ketrecbe?

Figyelt kérdés
Van egy oroszlán fejű törpe nyuszim kb 10 hónapos de szeretnék meg egy nyuszit mert ő vád egy kicsit.meg lehet simogatni meg etetni kézből de kivenni nem tudom csak nagyon ritkán akkor is kapálózik.próbáltuk megszoktatni kézhez de nem ment.szeretnék még egyet akit tudok szeretgetni játszani stb...meg abban bízok hogy szelídebb lenne a másik.szerintetek??? Vagy verekednének????

2012. ápr. 26. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A temperamentum a személyiségüktől függ.

2. Két akármilyen nyúl nagy valószínűséggel (90%) nem lesz barát, hanem ellenség.

3. Nagyon-nagyon ritka az, ha egy nyúl eltűri, sőt, szereti a kézben levést. Az, hogy a youtubeon ilyen videók vannak fent róluk, az nem tükrözi a teljes valóságot. Miszerint a nyulak nem játékállatok.

2012. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lány nyuszid van, valószínűleg nem nagyon fogja tűrni a másikat, ha fiú nyuszid van és fiút veszel verekedni fognak, ha lányt, akkor meg párosodni fognak. Mondjuk én együtt tartok két fiú nyuszit, az egyik 8 hónapos, a másik pedig 3, és eddig nem volt baj, úgy néz ki szeretik egymást, de egre jobban figyelem mert sztem ha a kicsi ivaros lesz el kell költöznie.
2012. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az összeszoktatás nem olyan egyszerű, vagy sikerül vagy nem,ha nem akkor nyilván nem lehetnek egy ketrecben,sőt ha durva a helyzet egyszerre kiengedve sem.Ha újat szeretnél akkor ivartalanítani kell.Úgy tudom,az a legjobb ha bakhoz érkezik a nőstény.Azt nem tudom,hogy számít-e,hogy törpén belül más fajtájuk van.

Az nem biztos,hogy a másik nyuszi szeretne kézben lenni.Enyém pl azt utálja ha felemelem,vagy ha ölembe teszem.Így ezt hagyom.Egyébként nagyon is szelíd,csak ezt utálja.:)

2012. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!