Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy hete vettem egy hím házi...

Egy hete vettem egy hím házi egeret, de szeretnék neki társat. Ha most veszek hozzá párt, nem fognak állandóan verekedni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még új neki a hely, akkor nem, de ha már "belakja", akkor verekedni fognak a helyért. Ha már párt szeretnél neki, javaslom, hogy ne ugyanott vegyél neki, mint a hol őt vetted, hogy ne legyen beltenyészet és vérfertőzés!
2012. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha egyedül tartom az nagyon sz@r? :/
2012. máj. 8. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, akkor lehet, hogy szar neki, mivel unatkozna. Meg én a helyedben inkább két nőstényt vettem volna.
2012. máj. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A házi egerek társas lények, ezért jobb, ha többet veszel (2-3), de jobb az, ha inkább egyneműeket veszel, hogy ne legyenek kicsik.
2012. máj. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
magyarul ha veszek még egy fiút, verekedni fognak?az segít ha átalakítom a helyét, hogy ne legyen számára otthonos? :'d
2012. máj. 9. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!