Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ez így jó?

Szerintetek ez így jó?

Figyelt kérdés
Ma ivartalaníttattuk a hím vadászgörényünket.A hasán van egy kis seb. Ezt azt jelenti h ott távolították el a heréket?...mert most h nézem olyan mintha meglennének a golyói.Akkor mit csinált a doki??.. A neten is néztem, de ilyen fajta műtétről egy helyen írtak csak és ott sem túl részletesen.

2012. máj. 10. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki csak tudja, de én a helyedben elvinném egy másik dokihoz , és megkérdezném tőle, hogy ez így jó-e.
2012. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez is egy egyfajta ivartalanítás,csak nem értem miért így csinálta a doki.mennyi idős a görid?már ivarzott?a 'golyói' vagy legalábbis a helye ilyenkor egy picit megduzzad de ez ilyenkor nem jelenti azt h nincs ivartalanítva:)
2012. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A göri már majdnem 1 éves, de szerintem jól csinálták mert mostmár látszik h nincs golyója, csak még kicsit duzzadt volt. Szerintetek mennyire fog megváltozni a viselkedése? Játékos marad azért?
2012. máj. 13. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,de valószínűleg egy kicsit össze is fog esni vagyis fogyni fog.a szaga pedig majd enyhül.
2012. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az egyik cél az lenne h ne legyen olyan büdi..Valamilyen vitamin kellene neki a fogyás miatt?
2012. máj. 14. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem,semmire nincs ilyenkor különösképpen szüksége.
2012. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! :)
2012. máj. 15. 13:35
 8/8 lasius ***** válasza:
Játékos marad sőt még felszabadultabb lesz. A vitamin nem árt és az étvágyát is növeli..
2012. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!