Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mini kosorrú és holland törpe...

Mini kosorrú és holland törpe nyúl közti különbség?

Figyelt kérdés
Kb egy méret ugye? Ők a legkisebb méretű törpenyulak, ahogy utánanéztem. A külsőjükön túl van köztük bármi különbség? Vagy csak az alapján kell választanom, hogy melyiknek tetszik jobban a feje/pofija?

2012. máj. 11. 13:30
 1/5 zuzuki ***** válasza:
11%
Meg ahogy a serpenyőben,vörösborral leöntve puhább lesz.Sörrel csak a végén,mert hamar megpirul és úgy már a hagyma is keserű ízt ad...."nemjóbazze",szar...
2012. máj. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát én arra tippeltem volna, hogy máshogy kell fűszerezni...

Ellenben ha élve szeretném, nem fogyasztási célra?? :D

2012. máj. 11. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

A viselkedésük között nincs különbség, mindegy milyen fajta nyulat választasz. A kosorrú valamivel nagyobbra nő, mint a holland. A holland a legkisebb fajta törpenyúl, 1,2-1,5 kg a kifejlett mérete. A kororrú 2-3 kg között van.

Szóval igen, kb aszerint kell választanod, melyik tetszik jobban :)

2012. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezért egy Mini kosorrú 3kiló nem lesz.
2012. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam hogy a mini kosorrú kisebb, mint a törpe kosorrú. Hogy az előbbi majdnem olyan kicsi, mint a holland törpe. Nem tudom, valahogy a lógó fülűekhez jobban vonzódom talán, de kicsi méretűt szeretnék. :)
2012. máj. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!