Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy vakond lehet VÖRÖS színű?

Egy vakond lehet VÖRÖS színű?

Figyelt kérdés

Szóval úgy volt hogy a kutyám ásta a földet a vakond túrás mellett és ki húzta a vakondot a lábánál fogva és meg marta..

De nagyon rikító vörös színű vakond volt. Nagyot néztünk hogy mi lehet ez de közelebb mentünk és szerintünk vakond volt.


2012. máj. 13. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
VÉRvörös lehetett.
2012. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kadarjani válasza:
hát azért egy szemvizsgálat nem ártana:)
2012. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ürge?
2012. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy túrás is volt? Nem csak lyuk? Mert lehetett esetleg ürge is, de az is inkább világos barna és nem vörös.
2012. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:

Igen, lehet, de nagyon ritka. Albínó vakond is létezik. Egyszer egy könyvben láttam fotókat ilyen vakond színmutációkról. Ha a tetem még megvan, akkor nagyon örülnének neki valamelyik múzeumban.


[link]

2012. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A tetem nincs meg sajnos de egész biztos hogy vakond volt!!

Rendes ásó lábai voltak!De Teljesen vörös vakond volt először már azt hittük hogy hörcsög vagy ilyesmi de ez tuti hogy vakond volt!

De azért köszi a válaszokat!

2012. máj. 15. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a vértől volt vörös?
2012. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!