Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Oroszlánfejű törpenyulat...

Oroszlánfejű törpenyulat mennyi idősen lehet elhozni ha megszülettek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább 6 hetesen lehet őket elválasztani.
2012. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár a legelőnyösebb a 8-10 hét lenne. :)
2012. máj. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor 4 hét után semmiképp igaz?
2012. máj. 17. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp.
2012. máj. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon régóta tenyésztek, hülyeség hogy 8-10 hetesen akkor senki nem viszi már el őket. 4 hetesen is el lehet választani. Nekem volt már rá példa és semmi bajuk nem volt, nincs.
2012. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Köszönjük 5-ös, tőled sem veszünk nyulat. Ha neked az mérvadó, hogy "8 hetesen már senki sem viszi el őket", akkor van egy kis probléma nálad nyaktól felfelé. Egy állat nem zsemle, hogy kétnaposan már senkinek sem kell... Látszik, hogy csak a pénzre hajtasz.
2012. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, én 11 hetesen hoztam el az egyik nyuszimat és még így is nagyon apró volt. Szívem kettétörne, ha egy 4 hetes csöppséget elrabolnék az anyjától.
2012. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igen tudok foglalkozni a hülyeségeitekkel, az összes tenyésztő mostanábban 6 hetesen már eladja. És gondolkozz egy kicsit ha szar lennék nem lenne már lefoglalva az összes kisnyúl és nem lenne előjegyzés 3 alomra. H nem értesz hozzá nem tudom miért szólsz bele, 4 hetesen lehet beoltatni őket azért szokták már mondani hogy oda adják. Én is most sajnálom hogy ennyi idősen kell oda adni, én mondtam a vevőknek de nekik karácsonyra kell akkor legyen, garanciát vállalok ahogy a legtöbb normális tenyésztő. 4 hetesen el lehet hozzni de inkább 6 hetesen. És mégegyszer értelmes hozzá szóló, 1 engem légy oly kedves ne tegezz le. 2 ne szólj bele olyanba amit tényleg nem is tudsz.
2012. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!