Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy kell gondozni, tartani...

Hogy kell gondozni, tartani egy Egyiptomi Ugróegeret?

Figyelt kérdés
Láttam az állatkereskedésbe,hogy Egyiptomi Ugróegeret árulnak az mit eszik? és hogykell tartani mibe? mennyi ideig él? stb.
2009. jún. 27. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj el az állatkereskedésbe és kérdezd meg Ők biztos tudják.Anyukáméknak volt,de nekem törpe hörim van és nem tudom.Szóval szerintem menj el az állatkereskedésbe ott elmondják biztos szívesen vagy várd meg amíg egy tapasztalt gazdi elmondja a kérdésedre a választ ;)
2009. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
há kösszépen sokat segítetté -.-"
2009. júl. 28. 08:26
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Off:

Ez engem is érdekelne,kérlek valaki válaszoljon,mert nállunk nincs olyan állatkereskedés ahol volna ilyen kisegér ,és ezért nemfogok átmenni vásárhelyre (mármint anyuék nem vinnéek át ezért) szóval kérlek írjátok meg.Tovább él ,mint a hörcsög??

2009. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, te egy rohadt bunkó vagy... :D De semmibaj. Én tudom, hogy kell tartani, mivel állattenyésztő család voltunk sokáig. De egy ilyen csutt bunkónak mint te vagy kedves kérdező... nem való állat. :)

viszlát.

2009. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Írd be a googleba....-.- biztos lesz olyan oldal
2009. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Már,de nem azért de,Ti most nem voltatok bunkók??

Ugyanolyan bunkón viselkedtetek mint Ő sokra mentetek vele mi??De,hogy válaszoljak:

Egyiptomi ugróegér:

A kifejlett állatok hossza 10-12 centiméter, míg farkuk akár 20-25 centiméteres is lehet. A hímek kisebbek a nőstényeknél. Az ugróegerek mellső lábai igen rövidek, szinte csökevényesek

Különféle füveket, magokat, némi gyümölcsöt, rovarokat eszik.Vizet nem kell neki adni,nem iszik egy csepp vizet se életében.

Szóval a gondozása tudomásom szerint nem követel semmi extrát.DE a googleben tényleg vannak olyan oldalak amik leírják mik a tapasztalatok velük szemben (fórum)

2009. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Google b+, google. Nem tudom elégszer elmondani. Nálunk okosabbak leírták már párszor, ne ismételtesd meg kerestesd meg velünk.
2009. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

11:24-es vagyok:

Mit kell b+-zni h szabad megkérdeznem??

Google írd már be léccives a googlbe ezt és keress a kérdésre választ a kérdező azt kérdezte mik a tapasztalatok,hogy gondozza nem azt h honnan ered?Milyen színű?Hol található.......

2009. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Válaszoló te egy rohadt paraszt vagy,leszarom hogy nem mondod el,mert már megkaptam a választ ez a ciki nem a faláb.;D amúgy meg google királyfik én is tudom miaz,de mivel ez az oldal arra van hogy kérdezzenek itt raktam fel.-.-" erről ennyit nyomcikák.

11:24-es köszi (:

2009. aug. 5. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!