Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A galamb szerű hang tengerimal...

A galamb szerű hang tengerimalacoknál mit jelent? Most szoktatom össze őket és nem tudom, most félnem kéne hogy összeverekednek?

Figyelt kérdés
Hogyha egymáshoz közel hajolnak akkor csak szaglásszák egymást vagy meg akarja harapni az egyik a másikat? Még 1-2 hétig külön lesznek, mert amúgy is karanténba kell helyezni a kicsit.
2012. máj. 19. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alábbi oldalon vannak fent hangminták és sok más információ is.

Több is hasonlít valamennyire a galamb hangjára, így nem tudtam pontosan beazonosítani. Az is számít, hogy röviden vagy hosszan berreg-e.


[link]

2012. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leginkább a félelem hangjához hasonlít. Mondjuk nekem kicsit furcsa hogy a 13 hetes malac fél a 6 hetestől. De ilyenkor nem fogja megharapni félelmében a kicsit?
2012. máj. 19. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy megharapja.


Fontos, hogy semleges területen (!), csendes környezetben ismerkedjenek meg egymással. Kísérjük őket figyelemmel: ha egyikük túl félénk, vagy agresszív, helyezzük mindkettőt olyan helyre (pl. egy törülközővel, takaróval leterített ágyra), ahol a félénk, kevésbé szociális fél biztonságban érzi magát (hozzánk menekülhet), így számára könnyebbé válik az ismerkedés. Ha közvetlen közelünkben ismerkednek meg egymással, maradjunk észrevétlenek. Csak akkor lépjünk közbe, ha verekedni szándékoznak.

2012. máj. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!