Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér egérnek a hörcsög jó társ?

Fehér egérnek a hörcsög jó társ?

Figyelt kérdés
Kaptam egy fehér egeret és az orvos azt mondta, hogy a nemem nem állapítható meg, így nem fogok mellé venni még egyet, nehogy elszaporodjanak. Azt viszont nem szeretném, hogy egyedül tengesse amúgy is rövidke életét egy üvegkalitkában, ezért gondoltam egy hörcsögre. Vélemények?

2012. máj. 30. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jó. A hörcsög magányosan szeret lenni, más a viselkedésük, mások az igényeik. Csak zavarnák egymást, még az is lehet, hogy bántanák.

Amúgy meg mi az, hogy nem lehet megállapítani a nemét?? :O Ha teszel fel képet az alvázáról, megmondom, hogy fiú vagy lány. :)

2012. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De itt egy link, ennek segítségével még te is meg tudod állapítani, hogy milyen nemű az egered.
2012. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Platypus ***** válasza:
Az egerek társas lények, nem jó nekik egyedül. A hörcsögök viszont kifejezetten utálják a társaságot. Arra már láttam példát, hogy házi egereket sokcsecsűvel szoktattak össze, de alapból házi egérhez házi egér illik. Én nem vagyok állatorvos, mégis meg tudom állapítani egy pár napos egér nemét is, ha tanulmányozod a fenti linkeket, neked is sikerülni fog.
2012. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 31. 23:55
 6/6 Fuzzi ***** válasza:
Ne! A höri magányoas álat! Az egeret pedig megeszi! Nézz megv egy szakkönyvet az egerekről abban benne lesz hogy milyen nemű. Nekem két lány van. Két fiu nem jó mert verekednek, megölik egy mást.
2012. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!