Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöknek eshet ki a szemük?

A hörcsögöknek eshet ki a szemük?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 11:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
lol, nem :) Hogy érted a kérdést?
2012. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze, rugón jár - pont úgy, mint a rajzfilmfiguráknak.
2012. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A plüss hörcsögöknek igen, ha rosszul van oda ragasztva.
2012. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az uveghorcsognek gyakran kiesik az uvegszeme
2012. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha megijeszted, akkor megtörténhet! Vannak is, akik hörcsögöket tenyésztenek e célból Kínában, hogy aztán hörcsögszemlevet tudjanak készíteni belőle. Illetve a piaci ára is viszonylag magas.
2012. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem hülyeségeket vártam tisztelet a kivételnek. Azért kérdeztem mert a hörcsögömnek nagyon ki dülemkedik a szeme.
2012. jún. 1. 13:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha te tetted fel hülyén a kérdést, mit lehet erre válaszolni?

Ha azt kérdezed, mi oka lehet, hogy a hörcsögömnek dülledt a szeme? Akkor azt mondom ha kedves a hörcsögöd vidd orvoshoz. Lehet, hogy beteg és fájdalmai vannak, de lehet, hogy daganat van a szemfenéken és attól emelkedik kijjebb.

A viselkedésén nem vettél észre változást? mindig is ilyen volt a szeme, vagy csak mostanában?

2012. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Figyu van köztünk egy kis féreértés nem tudhatad a korom 10 éves vagyok és ha ugy veszük igazad van
2012. jún. 1. 14:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Rendben, tisztáztuk a félreértést, de most akkor tényleg pontosan írd meg ,hogy mióta van ez és eszik-e rendesen. Ha meg születésétől fogva ilyen, akkor szerintem nincs miért aggódnod. Egyébként nem nagy valószínűsége van, hogy kieshet a szeme, de bármilyen élőlénynél, akár embernél is, a dülledt szem (ha előtte nem volt az) valamilyen betegségre utal.
2012. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6hetes volt mikor megkaptam akor is ilyen volt ezek szereint nincs gond akor megnyugudtam. :)
2012. jún. 1. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!