Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengericocimat (Sheltie)...

Tengericocimat (Sheltie) megfürdettem és a szőrében (nyak és hát környékén) apró fekete kis pontokat vettem észre. Vizesen jól látszik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
-ritkán szokott vakarózni,naponta kb 5-6x
2009. júl. 4. 15:54
 1/5 anonim válasza:
szerintem a tengeri malacod bolhás nekem is bolhás volt és ugyan ez volt a gondja...vagyél neki bolha írtót
2009. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés,köszi szépen
2009. júl. 4. 17:21
 3/5 anonim válasza:
Ha bolhát nem is találsz, akkor is érdemes valami élősködő irtószert venni, ezek általában kombináltak, tehát atkára, bolhára...egyaránt jó. Én SH-Rodemectin spray-t kaptam.
2009. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt kaptam amikor élősködő volt a malacaimban! Olyat vegyél, és fertőtlenítsd le a ketrecet és az összes kelléket (ecetes vízzel)!
2010. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem, hogy előtte lehet hogy meg kéne kérdezned az állatorvost hogy mi az! És ő akkor fog is adni cseppet.
2010. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!