Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S Mit tegyek?

S. O. S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kisnyulaim 3 hetesek és 4 naposon eltört a lába az eggyiknek és nem jól fórt össze és most keresztbe van a 2 hátsó lába és a 2 első lábát tudja csak használni. Nem vettük észre, hogy eltröt a lába én éppen otthon voltam amikor születtek és az anya nyúl nem jól nyalta le a burkot és összevoltak ragadva és papám szedte őket szét és valószinűleg ekkor tört el a lába. Enni tud de nagyon féltem és valamit szeretnék csinálni a lábával, hogy ne legyen "mozgássérült". S.O.S.

2012. jún. 16. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
állatorvos
2012. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a 2. válaszolónak 1. válaszoló hogy lehetsz ekkora egy tapló??-.-
2012. jún. 16. 11:54
 3/15 anonim ***** válasza:
NEm én vagyok a tapló de mifelénk ha beteg az állat akkor orvoshoz viszik!!!!!!!!!!
2012. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

neked mi bajod?gondolod majd valaki távgyógyítja neked a szegény nyuszit???

basszus vagy edd meg szegényt/vagy vidd orvoshoz/vagy beteg marad

egyszerű nem???

2012. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5-ös? Hmmm, tanárodhoz lenne egy-két szavam..nem csak betű, hanem "," hiba is kerül.:D
2012. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
és húzza a lábát szegény?
2012. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen húzza
2012. jún. 16. 12:46
 8/15 anonim ***** válasza:
A tapló vagyok, ha be van forrva a csont, akkor az már késő.. persze még zsenge .. talán lehetne segíteni rajta amíg még nagyon fiatal..de valszeg "elaltatást" javasol az orvos.. ne szenvedjen
2012. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ketrecben tartod őket, akkor nem kell sokat mozogni, tud úgy is élni..eléje rakod a kaját.. Max .. majd jön egy kérdés ide, hogy.. " sziasztok, nyuszi vagyok, eltörött a lábam rosszul forrt össze, mit csináljak?" kérdés:))
2012. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
most mi itt lehetunk okosak de tényleg majd a doki...
2012. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!