Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy a hörcsögöm ugrál a ketrecében. Azt hittem, hogy ez normális, de aztán láttam, hogy a gerince közepétől lefele, a teste megpróbál kicsavarodni!?

Figyelt kérdés
látszik hogy nem tudja kontrollálni. két hete vettük, még egész fiatal, segítsetek kérlek, nem tudom mit csináljak ilyen rohamoknál! és látszik hogy nem direkt csinálja. kicsit futkorászott a kerekében, akkor nem látszott, de de amint lemászik újra kezdődik az egész. tegnap még tök egészséges volt, csak kicsit keveset aludt, mert sokat játszott az új kerekében. azt vettem észre, hogy a fenekéből épp készül kibújni egy kaki, de nem esik ki. pedig adtunk neki lenmagot, ami elvileg rendben tartja a székletet. MIT CSINÁLJAK???? DX

2012. jún. 18. 06:49
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vidd el az állatorvoshoz!
2012. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is.Az állatorvos megtudja mondani hogy mi a baja .
2012. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, de most meg jól van, csendben szunyókál a kis sarkában, és amikor az előbb felébredt, megint elkezdte, aztán most megint alszik. talán csak fáradt, és ez olyan mint a tikkelés. most nem akarom felébreszteni, mert rendes életjeleket ad. de ha még este is baja lesz mindenképp elviszem.
2012. jún. 18. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Istenem... igen, ülj csak nyugodtan, és mentegetőzz ahelyett hogy legalább felhívnád az állatorvost! De aztán ne sírj ha másnapra elpusztul.
2012. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom pörkölt lett a végtermék :3
2020. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!