Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » AKINEK VAN vadászgörénye,...

AKINEK VAN vadászgörénye, mennyit foglalkozik vele napi szinten?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, köszi előre is. :)
2012. jún. 18. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátom szüleinek volt kettő. Reggel engedék ki egy órára, meg este 6-kor 1-2 órára. Aztán kajára maguktól mentek vissza a ketrecbe, ott megették és aludtak.

Amikor ki voltak engedve és ott voltam, én felvettem a gumicsizmát, mert volt már hogy valakinek beleharaptak a lábujjába és én féltem tőlük, de apjának mindig felmentek az ágyára, aki ott nézte a tévét és ott ugráltak rajta. Meg volt a szobában egy macska is és néha azzal is játszottak, de már a macska és félt tőlük, mert ezek kicsit durvábban játszottak, mint ő. Ha volt az asztalon csoki, azt lelopták, bevitték a fotel alá. Ha volt egy pohár sör, abba beleittak. Sokat rosszalkodtak :D


Nyáron meg ki lettek rakva kinti hegesztett ketrecbe, ami nagy volt, 3 emeletes, abban tudtak rohangálni, csak mivel volt kint 3 kutya is, azért kellett ketrecbe rakni őket.

2012. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Napi 3-4 órára ki kell engedni a ketrecből,de attól is függ h mennyi időre h mekkora a ketrece.plusz még a ketrec takarítása és görik etetése stb. De ha egyszerre 2 görit veszel akik kijönnek egymással akkor valamivel kevesebb lesz a dolgod mert nagyon lekötik egymást és kifárasztják a másikat.
2012. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! én nem rég leptem meg magamat egy göri lánykával :) reggel eszik, utána kijön a ketrecből fél-1 órára. van még egy kaja, ez után olyan 2 órát van kint. az utolsó evés utána megint kint van fél órát. az enyém ki nem fáradna, eddig egyszer volt hogy magától vonult volna vissza :) kis hiperaktív, de ha visszateszem a ketrecbe akkor egyből el is alszik :) de ezen kívül én napi 2-3 szor cserélek almot, és olyan 4 szer eszik :) amúgy most 9 hetes, úgyhogy ez biztos változni fog.. :)
2012. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 2 lányom van, ha itthon vagyok majdnem egész nap kint vannak. Reggel kiengedem őket, kint vannak 3-4 órát aztán mennek be és kapják ebédre a főtt husit. 1-2 órát esznek alszanak, aztán újra kint 4-5 órát, este pedig be újra husi és táp utánpótlás hogy kora reggel(mert ők 5-kor éheznek meg:D) még legyen bent kaja. Ha suliban vagyok akkor reggel vannak kint 1 órát, addig én készülök, majd majd beteszem őket mielőtt elmennek és megkapják a husiadagot + táp ha elfogyott már. Mikor hazaérek 2-3-4 óra attól függ hány órám van akkor kiengedem őket és estig újra kint vannak ez szintén 4-5 óra. nem kötelező velük ennyit foglalkozni:) Én imádom őkét és én igénylem h kint legyenek a kintlétek közben is szundítanak fél-1 órát de legalább azt is mellettem az ágyban:) Ajánlott foglalkozási idő 3-4 óra
2012. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!