Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem vemhes a törpehörcsö...

Miért nem vemhes a törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
Már karácsony előtt kaptam egy lány hörcsögöt a fiú hörcsögömhöz. (Dzsungáriai Törpehörcsög) Összeraktam őket, és várom, hogy legyen pici hörcsög. De azóta semmi.

2012. jún. 25. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Láttad hogy csinálták? Vagy nem egészséges a hörid méhe és nem tud megtermékenyülni...
2012. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyszer már 2 hónapja láttam. :/
2012. jún. 25. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
barátomnak is régóta együtt van a fiú és lány hörcsöge, és ott sincs még pici hörcsög...:S pedig ő is várja...
2012. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:/
2012. jún. 26. 11:44
 5/7 anonim válasza:
Nem vetted észre, hoyg valamikor olyan, mintha vemhes lenne, aztán mégsem látsz kicsiket? Lehetséges, hoyg amint megszül felfalja őket, nekem sok hörim van, és volt, amelyik ezt csinálta, aztán végül egyszercsak úgy döntött, hogy mégis felnevel egy adagot. Adj neki jó sok fehérjét, akkor lehet jobban fog menni a dolog. :)
2012. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden nap nézem, hogy van-e kicsi, bár az az igazság, hogy eddig csak 1x-2x láttam, hogy csinálták volna.:s De lehet igazad van, köszi! :)
2012. jún. 29. 23:36
 7/7 anonim ***** válasza:
minek szaporítasz?
2013. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!