Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnak lehet kapnioly...

Polassj4 kérdése:

Tengerimalacnak lehet kapniolyan gömböt amibe ha beleteszed tud vele közlekedni? Vagy ilyen csak a hörcsögöknek van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Árulnak tengeri malacoknak is, de nem javaslom, mert csak azért rohannak benne őrült módon, mert ki akarnak jönni. Én is akartam venni egy ideig, de utána lemondtam róla, és most csak terpeszbe ülünk egymással szembe a hugimmal úgy, hogy összeérjen a lábunk, így nem tud kifutni a höri. Sokkal jobb, mint a gömb. Ha meg egyedül vagy, odamész a falhoz és ott ülsz terpeszbe, hogy a lábfejed a falhoz érjen. Ez sokkal jobb a malacnak, mert közben veled is jobb kapcsolatot alakít ki, mintha egy műanyagban futna.
2012. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kapni lehet, de pénzkidobás. Utálni fogja, nem neki való.

Vagy rendezd át a szobádat, hogy semmi veszélyes, veszélyeztetett dolog ne legyen malac magasságig. (Könyv, gitár, elektromos vezeték, mérgező növény, fedetlen akvárium, stb...)

És oda engedd ki futkározni.

Vagy építs neki egy kis karámot, és ülj be mellé! Többnyire nagyon szabálykövető kisállatok: ha papírdobozból, műanyag rácsból, hasonlókból építed és ki tudna jönni, akkor is bent marad. Persze felügyelet nélkül soha nem hagyhatod. De azt gömbbel se tehetnéd.

Viszont a gömbbe soha nem férnél be. A karámba viszont beülhetsz te is... :)

2012. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nem kell neki

én az enyémet a szobámban szoktam hagyni randalírozni :)

egyszerűen figyelni kell rá :)

2012. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nehogy vegyél neki a tengerimalac hátgerincelépítését tönkretennéd vele az csak hörcsögnek való és amúgy is az a gömb állatkínzás mert ahogy ki akar szabadulni elkezd forogni
2012. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Malacnak tilos a gömb, de még a labda is! Ugyancsak tilos a mókuskerék. Egy rossz mozdulat és eltörhet a hátgerince!

Amúgy meg nem is tud játszani velük!

Tehetsz viszont műanyag csöveket, papírhengereket vagy csinálhatsz neki függőágyat!

Itt vannak még egyéb tippek:

[link]

2012. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megfogadom a tanácsot,nem veszek neki gömböt!:)
2012. júl. 16. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!