Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lány hörcsögöm, vagy a fiú,...

A lány hörcsögöm, vagy a fiú, bántotta a másikat! Szerintem vemhes a kishörcsögöm? Elmúltak 0,5 1évesek. A lány sokkal nagyobb mint a fiú. Írnátok jeleket a vemhességére?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elmúltak fél évesek, már ivarérettek, szóval valószínűleg, ha egy helyen voltak, akkor vemhes lett a nőstény. Ha vemhes a höri, többet pihen és sokat eszik, lassabban mozog és egyre nagyobb a pocija. :)

Ha már nagy a hasa, ne vedd ki, mert ha leejted, komolyan megsérülhetnek a kishörik is! Adj neki több lé- és vitamindús táplálékot, kapjon minél több gyümit és zölit, legyen előtte mindig friss víz, adj neki magkeveréket, valamint állati fehérjét minden nap. Jó, ja már előre gondoskodsz, hogy hol fogod elhelyezni a kicsiket, ha elérik a 4 hetes kort. Külön kell majd választani őket az anyjuktól, hogy ne legyen vérfertőzés.

Elég nagy felelősséggel jár a hörik tenyésztése, bár én ezt inkább szaporításnak hívnám. Ha már elpasszoltad a kicsiket, ne rakd össze a két felnőttet, mert felesleges őket szaporítani. Ráadásul ha a két szülő véletlenül egy testvérpár, máris génhibás kishörijeid lesznek.

Gondold ezt meg. Az ő érdekükben is!

2012. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen a választ! Csak... Úgy vélem hogy a két höri mostanában versekszik! És sztem nem az én fiúm-tól van a vemhessség... Mert nem egy helyen vettük őket! Most akkor mi legyen? Lehet hogy a fiú érzi hogy nem tőle van a kis höri?
2012. júl. 13. 20:16
 3/5 A kérdező kommentje:
OKé! De már mindegy.. Ma reggel leellett a höri! XD!!! Köszi a választ!
2012. júl. 15. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem vagy valami tapasztalt állattartó. (a nevedben az évszám a korodra utal?)


Szóval nem tudom, hogy felvilágosítottak-e már de ha egy fiú és egy lány hörcsögöt egymás mellé teszel.......szóval abból kishörcsögök "keletkezhetnek".

Nem tudom ezzel tisztában voltál -e?


Furcsa, hogy nem tudtad/tudtátok megállapítani a vehességet. Mennyi ideje vannak nálad az állatok?



"És sztem nem az én fiúm-tól van a vemhessség... Mert nem egy helyen vettük őket!"


Ez megint csak érdekes. Már így adták akkor el?


Egyébként mi van a kishörcsögökkel? Jól vannak?

2012. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvass utána könyvekben és a neten, hogy hogyan kell a szoptatós nőstényt és a kicsiket tartani! A felnőtteknek adj minden nap egyszer egy kisujjköröm felényi sajtot, hogy kapjanak fehérjét, különbem elképzelhető, hogy megeszik a kicsiket.
2012. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!