Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörénynél mennyibe...

Vadászgörénynél mennyibe kerül a mellékvese műtét? Mindennel együtt érdekelne.

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
milyen műtét?Megnagyobbodása vagy daganata van?Ha csak megnagyobbodása akkor nem kell műteni,csak beadatni neki egy hormonimplantátumot(suprelolin implantátum) és jobban lesz,ez a megnagyobbodás elég gyakori betegség a göriknél,de nagyon jól kezelhető!Ha viszont daganat akkor az más.
2012. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ott írja a kulcsszavaknál hogy daganat te ész!
2012. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
bocs de nem értek hozzá
2012. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom még, hogy mi van vele. Most fogom majd orvoshoz vinni. Le van fogyva és hullik a szőre. Remélem csak valami allergia lesz.

Az a beültetős dolog mennyibe került?

2012. júl. 15. 21:29
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem jobban inkább hangzik mellékvese megnagyobbodásnak,mennyi idős,fiú vagy lány,mikor lett ivartalanítva?az implantátum bp-n kb 20.000Ft.

Kedves 2. ha nem tudsz érdembeli választ adni akkor szerintem inkább kussolj,köszönöm!

2012. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5 éves, ivartalanított fiú. Nem tudom, hogy mikor volt ivartalanítva, mert mentettük, egy erkélyen lakott szegénykém egy kutyával együtt. És még nem tudom, hogy mi a baja. Szerdán megyünk az állatdokihoz, remélem ott kiderül.

A tünetei: főleg a hátán és a nyakánál hullik a szőre. A farka egy sávban is kopasz, bár az eddig is volt neki nyaranta és nagyon sovány, hiába eszik. A kedve jó, aktív, bohóckodik, mint mindig.

2012. júl. 16. 19:16
 7/21 anonim ***** válasza:
Majd doki után szólj h mi volt, ilyenkor ultrahangot néznek és vért vesznek,h megnézzék nem a mellékveséje nagyobbodott-e meg,ha az akkor egy implantot raknak be neki és kész.
2012. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ma voltunk Bombival az állatorvosnál. Megvizsgálta, mért lázat, és vett tőle vért. Nem kívánom senkinek a látványt, még be is pisilt közben szegénykém. Azt mondta, hogy valószínűleg a mellékveséjével lesznek a problémák, de lehet a májával, vagy a kora miatt ilyen sovány és hullik a szőre. Pénteken kell felhívnom őket, akkor lesz meg az eredmény. Mondta, hogy ha a mellékveséjével van a probléma, akkor majd rendelnek neki melatonin implantátumot és beültetik. Az implantátum és a beültetés volt együtt 20000Ft, vagy csak az implantátum?
2012. júl. 18. 17:57
 9/21 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az egész 20,de ez változó ár és ez a suprelolin implantra vonatkozik,ezt a másikat nem ismerem..
2012. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyébként eddig mennyit fizettél?Eléggé meglepett,h nem csinált UH-t..
2012. júl. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!