Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
a tengerimalacom 2-3 napja le sem hunyta a szemét,mitől lehet?

#tengerimalac ápolás
2012. júl. 15. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit részletesebben. Enni eszik?

Mit csinál? Mászkál, vagy lefekszik, csak nem csukja be a szemét? Mennyi idős?

2012. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos,fekszik,csak akkor kel fel ha eszik.van egy 2m2 es területe ahol szaladgálhat,de egyáltalán nem csinál semmit.amikor oda megyek hozzá körbe szalad a terráriumba és ennyi.
2012. júl. 17. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezelőtt láttad lehunyi a szemét?? Mert ha nem vagy talán igen, akkor sem kell megiedni, mert a tengerimalacoknak rendkívűl jó a hallásuk és már olyan hangokat is hallanak amiket mi nem. Szóval ha hallja, hogy valami közeledik felé, akkor rögtön kinyitja a szemét. Ez azért van mert a vadon élő tengerimalacok zsákmáyállatok, így minden neszre jobban oda kell figyelniük, nehogy megtámadja őket valami. Persze nem azt mondom, hogy fél tőled, de ez már ősidők óta beidegződött nekik, nem lehet kitörölni belőlük. Azt is hallottam, hogy a tengerimalacok nyitott szemmel alszanak, bár ez nem tudom mennyire igaz... De az biztos, hogy qalszik a te tengerimalacod is. Ha pedig látod rajta, hogy mindig fáradt és sohasem jön ki a házából, vagy rosszkedve van, akkor meg vidd el állatorvoshoz... Amúgy semmi baja nincs ha csak a házában üldögél vagy pihen, egy sarokban, nyugi...nekem is ezt csinálja..:) és ha odamegyek akkor meg kijön a házából, stb..:) Ez normális :)))
2012. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 19. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen :))) remélem segítettem :)
2012. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!