Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet szúnyogcsípés? Vagy...

Lehet szúnyogcsípés? Vagy csak beüthette valahova?

Figyelt kérdés
A nyuszim állán az előbb felfedeztem egy sebet. Már nem friss, heges, de egy kis részen nincs szőr az állán. Nem tudom, mi történhetett vele, lehet, hogy megcsípte egy szúnyog és elvakarta? Vagy beüthette valahova, csak nem vettük észre? (folyon fel-le ugrál mindenhova a szobában). Természetesen fogja látni holnap állatorvos, de csak most vettem észre, és holnap délután van legközelebb rendelés. Addig is van valakinek ötlete?

2012. júl. 21. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvakarni biztos nem vakarta el. Inkább beütötte valahová, főleg ha játékos nyuszi :)
2012. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem, tényleg csak arról van szó, hogy beütötte. Hajlamos vagyok nagyon túlaggódni mindent, ha róla van szó :(
2012. júl. 21. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak beütötte, de az is megeshet, hogy tényleg szúnyogcsípés.Ha kapott szúnyog elleni oltást kiskorában, nem lesz baja tőle, de ha nem, és szúnyogcsípés, az nagyon rossz...
2012. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
be van oltva, amúgy azt mondta a doki, hogy nincs semmi probléma, naponta 2x kenjük be betadine-al
2012. júl. 22. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!