Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nyuszim. Elmentünk...

Hegyi Juli kérdése:

Van egy nyuszim. Elmentünk nyaralni, egy ismerőshöz vittük és hívtak minket, hogy kisebb szőrcsomók hullanak róla. Hazaértünk és megnéztem a nyuszit. A lába szárán és a fenekén hullott ki a szőr, de nem sebes csak csupasz szegénynek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben volt már gombás fertőzése, akkor vettünk egy krémet most azzal kenegetem neki. Mit tehetnék még hogy mielőbb meggyógyuljon?
2012. júl. 26. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
mennyi idős a nyuszi? Mert hogyha öreg, akkor természetes hogy hullik a szőre, de a legjobb lenne elvinni egy állatorvoshoz
2012. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát 1éves 4hónapos szóval szerintem nem öreg! de enni eszik inni iszik ürít is rendesen szóval letörtség jeleit nem veszem észre...
2012. júl. 26. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!