Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A szójatej jó a kiscicáknak?...

A szójatej jó a kiscicáknak? (3 és fél hetesek)

Figyelt kérdés
Az anyjuknak már nincs teje,tudom hogy laktóz érzékenyek és ezért mentem a boltba laktózmentes tejért,de csak szójatej volt.Már a kisállatbolt nincs nyitva,de a cicák éhesek,nyávognak.A szójatej jó lesz nekik (rövid ideiig) ?

2012. júl. 31. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

hosszú távon nem és eredetiállapotba se fele fele sztej + víz

nem lesz bajuk

2012. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Heló,,, wiskas tej jó a cicáknak meg ha olyan tápot vennél az anya cicusnak amit a vemhes cicáknak van ami növeli a tejmennyiséget,a Royal caninak van ilyen tápja de szerintem még más márkáknak is van direkt erre az időszakra...egy táp boltba vagy állatorvosnál is lehet venni, állat gyógyszertárban is,,,,a másik dolog pl.a tejpor amit nekik fejlesztettek ki.van a ,,,,PET MILK TEJPOR ÉN AZT ADTAM A KOBOR CICÁKNAK.
2012. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!