Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet Budapesten zsírfarkú...

Hol lehet Budapesten zsírfarkú egeret (duprasit) venni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg ismertek tenyésztőt vagy megbízható állatkereskedést Budapesten belül vagy Pest megyében ahol lehet kapni, kérlek írjátok meg! Egy tenyésztőt dobott ki a google, de már ő sem foglalkozik velük:(

2012. aug. 1. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ricantáékat?

[link]

2012. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, őket! Vidékiből találtam még a Sünshopot, de ők nagyon messze vannak... Azt nem tudom, hogy hasonló természetű egérféle van-e, rajta kívül csak a Sundevall-egeret találtam, aki szimpatikus, de szerintem legalább olyan nehéz beszerezni...
2012. aug. 1. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Akármit is szeretnél a Ricantáék tudják kinél mi van, és mennyiért. Nekik ez a szenvedélyük.

De ha bekéretszkedsz hozzájuk, tuti nem mész haza üres szállítóval. Rengeteg féle állatuk van. Ha jól sejtem szelíd egérke kellene, náluk csak olyan terem...

Volt pár mentett Sundewall is... :)

A legrosszabb esetben várnod kell szeptemberig, mert épp eszű ember nyárra nem fedeztet, alig van kölyök a tenyészetekben.

2012. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!