Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac éjjszaka...

A tengerimalac éjjszaka nyugodtan alszik vagy aktívan mászkál a ketreceben?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Éjszaka aktívak, főleg este és hajnalban.

Napközben meg nagyrészt alszanak vagy legalábbis nyugodtabbak.

2012. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tengerimalacok NEM éjszakai állatok. Ők nappal aktivak és éjszaka alszanak. Viszont a malacok rövid ideig pihennek,utána élelmet keresnek és esznek,utána megint pihennek. Szóval éjszaka is esznek,mászkálnak,de nem annyit,mint nappal. Én malacaim nappal is sokat pihennek. Éjszaka is,de néha hallom őket enni.
2012. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én malackám éjjel is felébredt enni-inni. De többnyire aludt. Hajnalban viszont amint világosodott már jött is a hangoskodás, hogy "Anyúúúúúúúúúúúú nyami nyami hűtőből" :)

Este viszont rendkívül aktív volt. Amint hazaértem már jelezte, hogy ki akar jönni a ketrecből, és kinn volt fekvésig, a ketrec csak akkor volt zárva, amikor nem voltam otthon, nehogy lelépjen. Játszottunk, fogócskáztunk, pihiztünk, imádta ha a pocakját vakargattam.


Sajna már elhunyt, nagyon beteg lett és nem volt már fiatal sem. :( :(

2012. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!