Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a felszerelés megfelelne...

Ez a felszerelés megfelelne egy tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

Találtam a neten egy olcsó hirdetést felszerelésekkel, de több minden van benne, és nem minden konkrétan tengerimalacos, az eladó azt mondta h használta nyúlnak, tengerimalacnak, görénynek. Ti mit szóltok hozzá, megvegyem?

[link]


2012. aug. 16. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az itató hasznos.
2012. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szénatartó se rossz, a nyuszikáimnak is ilyesmi van. És az alomtálca is jó nyúlnak, de hogy a malacot rá lehet e szoktatni azt nem tudom.
2012. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és ha szeretsz olvasni akkor a könyvek meg magazinok is jók:D
2012. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HA ezekre a felszerelésekre szükséged van,akkor vedd meg. Amúgy sok ketrec felszerelve van, amit én vettem,ahhoz volt házikó,etetőtálka,itató,szénatartó. HA te külön akarsz ketrecet,akkor ezek jók mellé,de még etetőtálka is kell. Szerintem az itató nagy lesz neki amúgy,szerintem túl vastag a csőre.
2012. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itató jó, szénatartó jó.
2012. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!