Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lennének meg együtt?

Hogy lennének meg együtt?

Figyelt kérdés
Van 2 hörcsögöm. Egy ismerősömnek van 4 hörcsöge és mondta, ha a hörcsögök nem együtt nőttek fel, illetve az egyik 1 éves a másik pedig még csak fél éves, nehéz összeszoktatni őket. A fiú hörcsögöm decemberbe lesz 1 éves a lány hörcsögöm meg most lesz úgy augusztus 22 körül fél éves. Most külön tartom őket de van mikor be engedem a lányt a fiúhoz. De félek hogy az ismerősömnek igaza van, és akkor csak bántanák egymást. Én őket pároztatni akarom, lehetséges?

2012. aug. 17. 10:58
 1/4 SuperGirls válasza:
SZERINTEM! Nem igazán jó ötlet ilyen korban összerakni őket...ezt kiskorukban kellet volna...de csak szerintem!
2012. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszi:) Csak mert 1 rést úgy sajnálom mind a 2-jüket hogy nem pározhatnak
2012. aug. 17. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Erről a témáról a neten rengeteg mindent találsz leírva. 1 évesen még nem olyan öreg, hogy gond legyen, szóval amikor a lányka tüzel össze lehet őket tenni. De csak addig amíg párosodnak, utána ugyanúgy külön kell tartani őket.

Viszont csak akkor tedd ha tudsz a kicsiknek gazdát találni.

2012. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszii:) a gazda ügy már el van intézve mert mióta van nekem számos ismerősöm kérdezte hogy akarom-e őket pároztatni:)
2012. aug. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!