Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SÜRGŐS! A NYUSZIM véletlenül...

SÜRGŐS! A NYUSZIM véletlenül megevett egy fél szárított chili paprikát. Mivel a nyulak ugye nem érzik a csípős ízt. Mi baja lehet, illetve mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, h az erős paprika a nyálkahártyájának nem tesz jót...de mivel ez csak egyszer fordult elő és nagyon kis mennyiségű paprikával... az ugyanolyan káros?
2012. aug. 19. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Látsz rajta valamilyen furcsa tünetet? mondjuk hogy ha sokszor köhög azóta vagy nehezen veszi a levegőt? Ha igen akkor sztem vigyétek el állatorvoshoz. Viszont ha semmi változást nem látsz rajta akkor nem ártott neki az a kis kóstoló :) amúgy nekem is van nyuszim és nem hiszem h mondjuk egy falattól baja lenne
2012. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!