Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A rágcsálóknak is kötelező...

A rágcsálóknak is kötelező útlevél, ha pl. a gazdája Németországa szeretné vinni?

Figyelt kérdés
Kutyánál, vadászgörénynél, macskánál kötelező, ezt tudom. De mi a helyzet az ilyen kisemlősökkel? :)

2012. aug. 21. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden állatnál. Azért van kitaláva, hogy ne hurcolásszuk a betegségeket össze-vissza.
2012. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem kell, csak annak a három állatnak. De még nem teszteltem. :) Egyébként nem mintha annyira ellenőriznék, az én macskámat Romániából hoztam haza, és nem kérdeztek rá a határnál.(Az utcán megsimogattam, és onnantól kezdve követett a szállásig, ahol meg a szállásadóm tejet adott neki. Több mint egy hétig nem ment el a háztól, pedig simán ki tudott volna bújni a kerítés alatt. így hát hazahoztuk... egyébként fél év körüli kölyökmacska, egyszerű házi keverék cicus, de iszonyat bújós-dorombolós, ölben ülős egy dög! :D)
2012. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végülis azt tudom, hogy kutyánál nem nagyon foglalkoznak vele. Mi csináltattunk útlevelet kutyának, de eddig senki sem kérte.


A rágcsálós kérdés meg nem engem érint. :) Csak kérdeztem, ismerősömnek akartam infót szerezni.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. aug. 22. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!