Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A cica már 1 napja nem pisilt,...

Renáta1991 kérdése:

A cica már 1 napja nem pisilt, nem kakált, ez nagy baj? A többi lent!

Figyelt kérdés
Tegnap a garázsunkban találtunk egy kb 2 hetes cicát,az anyja eldobta magától...Nem pisilt és nem is kakált még,félek hogy valami nagy baja van. Valaki tudna nekem ebben segíteni?
2012. aug. 22. 13:00
 1/7 anonim válasza:
ha nem eszik meg nem iszik akkor mit kakiljon?
2012. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez az .... 2 hetes cicának nem rég nyílt ki a szeme és még anyatejen kellene hogy éljen .... menyél el és vegyél macska tápszert....+ lehet csak úgy kakil ha dörzsölgeted a hasát....
2012. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normális választ vártam,nem bunkózást. Gondolhatjátok,ha befogadtam adok neki enni,a tejtől pedig pisilnie kellene...aki bunkózik,az inkább ne írjon,még én vagyok a köcsög mert segítettem egy állaton,és mertem segítséget kérni,hát jó :/
2012. aug. 22. 13:22
 4/7 anonim válasza:
ezen mi a bunkózás?én csak azt mondtam hogy ha anya nem eteti akkor nem fog semmit üríteni és ha vettél neki tejet akkor ügyes vagy de még nagyon kicsi ilyenkor ne várj sokat tőle
2012. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Macskatejet vagy tápszert adj neki, a normál tej nem jó a macskáknak. Mivel kicsi lehet hogy még nem tud magától pisilni, csak úgy ha a lyukát nedves vattával törölgeted időnként... az anyja nyalogatni szokta úgy pisil amíg kicsi.
2012. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az #5-ösre hallgass, ingereld valahogy a feneke környékén!

Amúgy jobban jártál volna, ha a "Macskák" kategóriába írod a kérdést, tedd fel ott is, azt több macskagazdi olvassa!

2012. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! A picik már pisilnek maguktól,csak 2 napig kellett őket odalent ingerelni,mostmár pisilnek,pici kaki is jött ingerlésre,és vettem nekik panzi petes tápszert. Már jobban vannak,nyávognak elég sokat,járkálnak :)
2012. aug. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!