Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két fiú 1 éves degum, de...

Van két fiú 1 éves degum, de sajnos mennem kell vidékre dolgozni, s így nem tudom őket ellátni, vajon hol tudnám kiírni, hogy ingyen oda adom őket szerető gazdinak akár, csak legyen, aki gondoskodik róluk?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 10:32
 1/8 anonim válasza:
szerintem probald meg helyi boltokban, ahol van hirdetotabla... hatha.. meg neten esetleg?
2012. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jófogás.hu teszvesz exprex ide ki lehet irni
2012. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ok,köszi,megpróbálom,-hátha sikerül ...
2012. aug. 23. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Plusz szerintem az ilovedegu-ra is kiírhatod a fórumba, ott a célközönség. :)
2012. aug. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha kedvesek, szelídek, kezdő degusoknak sokkal jobb fogás, 2 egy éves, mint 2 villámgyors kölyök!

Tegyél fel, pár bújós fotót a hirdetésekhez, és gyakoroljatok ölbebújást, a nálad járó vendégekkel is, mert nem hülyék. Idegenhez csak akkor kedvesek, ha arra tanítod őket.

2012. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
iGEN,BÚJÓSAK,NAGYON IS-MERT SZERETNEK MINKET,DE AZ AZ IGAZSÁG,HOGY NEM NAGYON VAN ÉRDEKLŐDŐ RÁJUK...-hát ha nem kell senkinek ,akkor maradnak :)
2012. aug. 25. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
És kellékekkel együtt adnád őket?
2012. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia, igen,ketreccel és alommal,szénával együtt természetesen.A ketreccel annyi baj van, hogy alul egy kicsit megrágták, van rajta egy kis luk,illetve nem tudom precízen rácsatolni az aljára a rácsot-de ettől még teljesen jó-a célnak megfelel,mi ezt a Freshnapfban vettük 20 ezer ft-ért...:).Én nagyon szívesen oda adom őket,csak szerető,gondoskodó gazdihoz kerüljenek :) Ha van kérdésed még,írj bátran.
2012. aug. 30. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!