Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Feladjam? Vagy még van lehetős...

Feladjam? Vagy még van lehetőség hogy össze jöjjön?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos fiú Dzsungáriai törpehörcsögöm,

Van egy majdnem 3 hónapos kislány dzsungim!

Amikor összetettem őket a kislány csipogott a nagy meg kergette!Aztán megint összetettük, ugyanez történt! Most meg egymás kezéből szagoltattuk össze őket!Csipogott a kislány:( Mi tévő legyek??? Össze jön egyáltalán?:( Nagyon szeretném ha sikerülne őket együtt tartani!:(


2009. júl. 25. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
összefog jönni csak szokatnikell őket egymáshoz. nekem is voltak hörcsögeim és a legelején folyamatosan ezt csinálták ahogy most te leírtad:D szerintem próbáld meg minél többidőre összerakni őket és majd megszokják egymást :D:D
2009. júl. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Képzeld összeraktuk őket és eleinte volt csipogás,de már 1 órája együtt vannak és nincs veszekedés:)

2009. júl. 25. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem fordított helyzet volt, a lány az öregebb, és mindig bántotta a fiút, úgy kellett lefejtenem róla. Aztán 1 hónapig külön-külön ketrecbe raktam őket, de úgy, hogy érezzék egymás szagát. Utána összetettem őket, és máig megvannak. Kicsi nincs, de bántani sem bántják egymást. A lány néha csipog, de akkor sem történik semmi.
2009. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nem tudom nekem mindig csak 1 hörim volt...és ők nem társas lények mint pl:mi, nyulak, tengericocik.
2009. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De összejött:) Mosdatják egymást meg együtt alszanak:) Köszönöm mindenkinek!!!
2009. júl. 26. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!