Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot lehet tartani...

Milyen állatot lehet tartani Ferplast combi 2 típusú műanyag ketrecben?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődni szeretnék, most törpehörcsögöm van de fél év alatt sem tudtam megszelídíteni, szóval lehet hogy utána más fajta kis rágcsálót szeretnék. Nem tudom, hogy aranyhörcsögnek elég-e ekkora ketrec, vagy valamilyen fajta egérnek, bár félek hogy azok kirágják magukat. Van olyan kis rágcsáló aminek jó ez a ketrec?
2012. aug. 29. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ekkora ketrec simán elég egy aranyhörinek. Mivel az a neve, hogy hörcsög és egér ketrec, ezért gondolom egérnek is jó.
2012. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és még hozzáfűzném, hogyha tenyésztőtől veszel törpehörit, akkor maximálisan szelídet kapsz. Melyik városban laksz? Mert ajánlhatnék tenyésztőt...
2012. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. aug. 29. 21:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Vecsésen:) És ez még nem olyan sürgős, mert karácsonykor lesz egy éves a hörim, és ezt most nem azért kérdeztem, mert már szeretném hogy meghaljon, csak érdeklődöm. De persze már gondolkozom, és előre is köszönöm a segítséget:)
2012. aug. 29. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
SZERETNÉD HOGY MEGHALJON A HÖRID??? -.- Jó kis állattartó lehetsz...
2012. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"és ezt most nem azért kérdeztem, mert már szeretném hogy meghaljon, csak érdeklődöm"


-Utolsó, gyökér vagy!

2013. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!