Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kis hörcsögöket hány hetes...

A kis hörcsögöket hány hetes korukban lehet elválasztani az anyjuktól?

Figyelt kérdés
az állatkereskedésben azt mondták, hogy 6 a neten meg 4-et olvastam
2012. szept. 18. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hetes korban már el lehet őket választani. 6 hetes korukra pedig nem árt külön választani őket nemek szerint, mert addigra ivarérettek amennyire tudom :)
2012. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizony, jól mondja az első válaszoló. 3-4 hetes korukban már teljesen önállóak, szóval már le lehet választani őket. És hamar ivarérettek, ezért nemek szerint sem árt külön választani őket!
2012. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. szept. 18. 18:18
 4/6 anonim válasza:
100%
Én szerintem 3 hetes korukban de szinte ugyanaz :)am sok sikert!jah amúgy bocs hogy ennyit mondok de nekem is lesz hörim :D
2012. szept. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A rakoncátlanokat 4 hetesen tettük külön, hogy az anyjuk ne őszüljön bele a gyereknevelésbe. :D A cukikat pedig 8 hetesen, de nem volt okunk rá, csak már elajándékozási korba értek.
2012. szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 hetesen lehet legkorábban. Egyébként 3-4 hetesen.

Én 3 hetesen választottam el őket az anyjuktól, mert már látszott az anyjukon hogy nem bír velük. Valamint már egymással is harcoltak, verekedtek így már ekkor külön is kellett mindet választani, nehogy sérülést okozzanak egymáson!

2012. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!