Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? (oroszlánfejü...

Mit csináljak? (oroszlánfejü törpenyúl)

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Oroszlánfejü törpenyúl elfut,nem engedi hogy simogassam,harapdál.

#oroszlánfejütörpenyúl
2012. szept. 21. 17:44
 1/3 anonim válasza:
Ezeket azert csinalja mert nincs hozzadszokva.vagy mikor megvetted nem szoktattad magadhoz
2012. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
8%
a nyulak ilyenek ..nekem is van egy oroszlánfejű törpenyul és házi nyúl keverékem de inkb oroszlánfejű törpe .nekem is ezt csinálja csak nem harapdál pedig hozzá van szoktatva más nyulakhoz képest szelíd ..a nyulak nem ilyen simogatásra vágyó állatok ..ők nem ragaszkodnak .
2012. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, a nyuszik nagyon is ragaszkodóak, és bújósak, persze van kivétel, az egész attól függ hogy szoktatod magadhoz. Kedveskedj neki mindenféle finommal, beszélj hozzá sokat, lassan és türelemmel közeledj felé. Nekem is van oroszlánfejű nyuszim és szerintem tündéri, ő csak azt nem szereti ha emelgetem, de azt is elviseli, csak látom rajta hogy menne el, és tökre örül mikor végre szabadul.
2012. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!