Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon idős volt vagy más...

Nagyon idős volt vagy más miatt halhatott meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már lassan 2,5 éves volt a hörcsögöm, ma délelőtt halhatott meg. Ő volt az első hörim.


Öreg volt már, a szőre is eléggé fakó, fehéres volt.

Sajnos nekem iskolába kellett mennem, így nem tudtam vele lenni. Reggel még élt.


De már tegnap este óta rosszul volt.. ahogy láttam rajta.. és mikor hazajöttem már csak a kihűlt kis testét találtam :( .. és hogy a szájánál véres volt a forgács.:( Mitől lehet ez, hogy vér folyhatott ki a szájacskájából? :S

Az öregség vitte el, valami szervi baj?

Olyan rossz volt így látni :'( Hiányozni fog nagyon :(


2012. szept. 24. 16:01
 1/6 chrishu ***** válasza:
100%

Örg volt

Részvétem!

2012. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok hörcsögöm (és egerem) volt régen.

Tény hogy idős volt, de ha véres volt a szájánál, akkor ez nem végelgyengülés volt.


Ha attól hal meg, mert egyszerűen lejár az ideje, akkor nincs vér, csak olyan mintha elaludt volna.

Annak a vérnek valahonnan jönnie kellett, ha semmi baj nincs belül, akkor nem kezd el, vérezni magától a haldoklástól.


Sajnálom a veszteséged :(

2012. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem és Köszönöm! :(
2012. szept. 24. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
venni fogsz új hörit?
2012. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék most egyenlőre :( talán majd jövőre valamikor.
2012. szept. 24. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem!Már nekem is rengeteg hörim volt, és fájt mindegyik elvesztése. Valóban szép kort megélt, ez kétségtelen. Ez pedig csakis annak köszönhető, hogy szeretetben élt és jó gazdája volt. Megfelelően volt etetve, nagy helyen lakott. Gondolj a szép pillanatokra! Sajnos egyik állat sem él örökké, de a szép emlékek örökre megmaradnak. Elképzelhető, hogy valami belső vérzése lehetett és ezért volt véres a forgács. De ebben senki nem lehet biztos. Viszont valószínűleg az öregség vitte el. :(
2012. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!