Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a törpenyuszinak...

Mi baja lehet a törpenyuszinak? Megszakad a szívem!

Figyelt kérdés
Ma autóval elhoztuk nyaralni, minden kis cuccát (ketrec, rágcsa, játékok, stb) vele hoztuk. Kényelmesen utazott a kis hordozójában, nem volt se meleg, se hideg. Félt útközben, de végig simiztem. És most itt van a szállóban, bebújt a házába és nem akar kijönni, és nem eszik, nem iszik. :(((( Lehet, hogy valami nagyon rosszat tettünk vele? Mi lehet a baja? Van hasonló tapasztalatotok? és mit csináljak?
2009. aug. 5. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy sokkolta a drasztikus környezetváltozás. Talán okosabb lett volna otthon hagyni és rábízni valakire... Gondolom miatta azért nem utaztok haza, szóval mostmár nem sok mindent tehetsz azon kívül, hogy várod, míg megnyugszik.
2009. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
simogasd és törődj vele sokat. etesd kézből, úgy amikor az öledben van. ha van kis kert akkor tedd ki a fűbe, de vigyázz rá el ne ugrándozzon.
2009. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyet értek az előző válaszolóval a levegőváltozás meg minden sokkolta gondolom azért lehúztátok az ablakot és pl az szél megcsapta vagy például a mozgás az autoban nem tesz neki valami jót
2009. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaj, gondolkodtunk, hogy otthon hagyjuk, de a múltkor anyukám vigyázott rá, és akkor meg azért volt napokig depis, hogy mi nem voltunk ott, meg nem tudtuk, hogy milyen idő lesz, és nem akartuk a forró lakásban hagyni. :((( Most már mindegy, sajna, remélem megnyugszik. :(((

Azért köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 5. 17:44
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon vigyáztunk a kocsiban se meleg, se hideg, se szél nem érhette. :(((

De ugye ebbe nem fog belehalni vagy valami ilyesmi?

2009. aug. 5. 17:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja nyugi. Nekem 5 nyuszim volt eddig, és az egyiket egyszer én is elvittem nyaralni. Ugyanezt csinálta, mint amit írtál. Egyszerűen új volt neki a hely, az illat, nem találta a helyét. Jó ilyet olvasni, látszik, hogy nagyon aggódsz érte, és szereted. Sajnos nekem most kell megválnom egy nyuszimtól, még nem tudom hová kerül, de remélem ilyen gazdihoz mint amilyen te vagy. Szép napot
2009. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon vigyáztunk a kocsiban se meleg, se hideg, se szél nem érhette. :(((

De ugye ebbe nem fog belehalni vagy valami ilyesmi?

2009. aug. 5. 19:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van törpenyuszim.Mi mindig rábízzuk valamelyik családtagra.Persze nagyon hiányzik, de mi úgy gondolkodunk, hogy jobb neki a megszokott környezetében.
2009. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon vigyáztunk a kocsiban se meleg, se hideg, se szél nem érhette. :(((

De ugye ebbe nem fog belehalni vagy valami ilyesmi?

2009. aug. 5. 20:32
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még 1x köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!:))) Nyuszit egész éjjel kényeztettük, ennek eredményeképp ma már jobban van, fedezi fel a kis környezetét, szaladgál, evett, ivott is. KÖSZI!!! :))))
2009. aug. 6. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!