Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy vadászgörény, már 3 napja kezelik bélgyulladással. Most valószínű bélelzáródást is kapott, ezért hány még mindig, hogy ezt megállapítsák kb 40000ft lenne az állatkórházban de már igy is elment 40000 a kezelésre. Ha bélelzáródása van műteni kell ami akár több mint 100000 is lehet..erre már nincs pénzünk.. most mit tegyek? nem várhatom ölbetett kézzel hogy meghaljon, imádom de nem tudom nézni ahogy szenved.. nem tudom mi lenne a jó, már az altatáson gondolkozom de képtelen vagyok rá, teljesen kétségbe vagyok esve, mit tegyek?

2012. nov. 3. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

40 ezer? 100 ezer? Nem tudom hol laksz de ilyen árak biztos sehol nincsenek. Egy röntgen vagy ultrahang 5-10 ezer forint. Az előző kérdésedhez már irtam, hogy vidd el az állatorvosi egyetemre, előtte hivd fel őket telefonon, mond el az orvosnak mi a baj és kérdezd meg mennyibe kerülne ott.

[link]

2012. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valóban sürgősen keress másik állatorvost.

A bélelzáródással gyorsan vége lesz.

2012. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kiderült hogy parvo vírusos, és igen már 55 000 nél tartunk fehárvári állatkórházban... okos...
2012. nov. 3. 21:48
 4/6 anonim válasza:

Sajnos a görik állatorvosi ellátása nem épp olcsó mulatság...

Írtam neked üzenetet a dokival kapcsolatban, sok sikert!!

2012. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
parvos??Az úgy érdekes..elég kevés az esélye h elkapja a parvót,meg egyáltalán honnan?Kitől?
2012. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balar válasza:

Remélem a görid jól van. Él és virul azóta.


Fehérvári Aplha-vet? :D

Ha ott maradsz jó néhány felesleges forintodtól fognak megszabadítani teljesen feleslegesen. Érdekes mód ott minden orvos felmondott valamikor nem rég, mert már az Ő gyomruk se vette be amit ott elvártak tőlük lehúzás terén. Túl sokat nem foglalkoztam a témával, mert van jobb dolgom is, de jót még róluk nem hallottam.

2013. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!