Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet hogy ugyanakkora...

Hogy lehet hogy ugyanakkora ketrec között ilyen nagy árkülönbség van?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ugyanaz a méret,akkor a minőségben lehet ekkora eltérés? valakinek van tapasztalata bármelyikkel?


2012. nov. 20. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a Ferplast egy elég ismert márka a rágcsálótartók közt. Valamiért mindenhol ez megy, pedig nem jobb mint a többi. Szerintem a kék is ugyan olyan jó, a helyedben azt venném meg. A Ferplast csak a híre miatt drágább szerintem.
2012. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A márkát kell megfizetni,meg úgy látom,az felszerelt,van hozzá hásikó,szénarács,itató... Nyugodtan vedd meg az olcsóbbat,a célnak megfelel. Viszont a berendezés is drága, 1 házikó 2-3 ezer,szénatartó 5-600,itató 6-800, etetőtál 6-700,szóval összeadódik.
2012. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első, a kék modell van sárga szénaráccsal. Tökéletes állapotban van, már jó ideje köszöni szépen. Egyetlen hátránya van (de lehet ez a másiknál is fennáll nem tudom), hogy nehéz tárgyat nem lehet rárakni. Nekem jól jött volna, ha még egy 80-as kecót rá tudtam volna tenni a tetejére, de nem bírná el főleg hogy abban is jönnek-mennek az állatkák. (És nem kell rosszra gondolni, nem szaporító vagyok hanem ideiglenes gazdi egy tengerimalac egyesületnél.) A szénaráccsal nekem annyi gondom volt, hogy nincs visszahajló kis része a szénarács fogainak, csak vízszintes részük van a vége nem kampós gyakorlatilag ha több széna van benne és picit veszít akkor leesik, de nekem van másik három rácsom így nem érdekelt.
2012. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi akkor megveszem az olcsóbbat :)
2012. nov. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!